12 Listopada odbył się IV Lipnowski Bieg Niepodległości na dystansie 5 km. W biegu wzięło udział 118 uczestników ( zapisało się 165 )
Klasyfikacja w kat. mężczyzn :
I miejsce Pawłowski Mariusz
II miejsce Moskal Paweł
III miejsce Piernikowski Damian
Klasyfikacja w kat. kobiet :
I miejsce Blachowska Anna
II miejsce Rzymska Weronika
III miejsce Nowacka Anna
Pełna lista uczestników i przybliżony czas biegu znajduje się w załączonym pliku.
Najmłodszymi uczestnikami biegu byli Szychulski Jan i Adamski Tobiasz, zaś najstarszym uczestnikiem okazał się Zawadzki Kazimierz.
Zwycięzcami byli wszyscy.. niektórzy pokonali swoje słabości i im należy się wielki szacunek.
Podczas trwania imprezy prowadziliśmy akcję z fundacją na rzecz odzysku aluminiowych puszek po napojach RECAL- EVERY CAN COUNTS dostarczyła dla uczestników biegu napoje izotoniczne. Przez cały czas trwania biegu była prowadzona zbiórka pustych puszek po napojach, które trafia do recyklingu.
Po biegu dla wszystkich uczestników czekała gorąca grochówka. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.
Puchary wręczali Jolanta Zielińska- Zastępca Burmistrza Miasta Lipna oraz Krzysztof Spisz- Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lipnie.
Dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe podczas IV Lipnowskiego Biegu Niepodległości :
-Przędsiębiorstwo Usług Komunalnych
-Pracownia Relamy Virgo Krzemieniecki
-Komornik Sądowy Robert Damski
-Symfonia Smaku
-EVERY CAN COUNTS
Podziękowania kierujemy do Powiatowej Komendy Policji w Lipnie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie za zabezpieczenie trasy biegu. Podziękowania dla rowerzystów LIPA MTB za poprowadzenie uczestników biegu i Lipnowskiemu Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu za zabezpieczenie medyczne biegu.
Lista końcowa IV LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI 12.11.2017 r.
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Czas |
1 |
Pawłowski Mariusz |
16:47 |
2 |
Moskal Paweł |
16:52 |
3 |
Piernikowski Damian |
17:18 |
4 |
Orłowski Hubert |
17:55 |
5 |
Górski Krystian |
18:03 |
6 |
Świder Dawid |
18:07 |
7 |
Brzozowski Szymon |
19:00 |
8 |
Uzarski Dominik |
19:11 |
9 |
Śliwiński Paweł |
19:24 |
10 |
Kopyciński Jakub |
19:28 |
11 |
Rzymski Jakub |
19:45 |
12 |
Blachowska Anna |
20:29 |
13 |
Sztolcman Piotr |
20:30 |
14 |
Rybarski Łukasz |
20:45 |
15 |
Masalski Romuald |
20:59 |
16 |
Wojtycki Grzegorz |
21:00 |
17 |
Mujta Marcin |
21:05 |
18 |
Sztubecki Michał |
21:07 |
19 |
Strzelecki Konrad |
21:10 |
20 |
Górski Kacper |
21:12 |
21 |
Popłonkowski Paweł |
21:13 |
22 |
Balcerzak Krzysztof |
21:18 |
23 |
Ziemiańczyk Jarosław |
21:23 |
24 |
Bartosz Marek |
21:33 |
25 |
Rzymska Weronika |
22:10 |
26 |
Piwoński Zbigniew |
22:15 |
27 |
Gajewski Maciej |
22:25 |
28 |
Marciniak Witold |
22:26 |
29 |
Zajączkowski Marek |
22:40 |
30 |
Lewicki Piotr |
22:41 |
31 |
Nowacka Anna |
22:45 |
32 |
Makowska Wioletta |
22:49 |
33 |
Bińczarski Patryk |
22:50 |
34 |
Wilk Przemysław |
22:53 |
35 |
Stawicki Zbigniew |
23:13 |
36 |
Jeżewski Adrian |
23:25 |
37 |
Zielińska Iwona |
23:26 |
38 |
Petrykowski Roman |
23:39 |
39 |
Kruszewski Roman |
23:56 |
40 |
Kawczyński Marcin |
24:04 |
41 |
Jasiński Sylwester |
24:21 |
42 |
Złakowska Ewelina |
24:22 |
43 |
Chełmicki Michał |
24:26 |
44 |
Kuberski Krzysztof |
24:41 |
45 |
Uzarska Sylwia |
24:45 |
46 |
Klimek Magdalena |
24:56 |
47 |
Klaban Jakub |
25:13 |
48 |
Zawidzki Kamil |
25:14 |
49 |
Jarzębowski Mieszko |
25:25 |
50 |
Jędrzejewski Michał |
25:53 |
51 |
Stawiśiński Mariusz |
25:54 |
52 |
Raus Kamil |
26:23 |
53 |
Zawidzka Emilia |
26:29 |
54 |
Górski Wojciech |
26:36 |
55 |
Wojciechowski Rafał |
26:39 |
56 |
Romański Paweł |
26:47 |
57 |
Piórkowski Stanisław |
26:52 |
58 |
Gawroński Bartosz |
26:53 |
59 |
Morawski Piotr |
26:55 |
60 |
Wiliński Marek |
27:02 |
61 |
Sztenderewicz Renata |
27:03 |
62 |
Gawroński Paweł |
27:05 |
63 |
Piasecki Arkadiusz |
27:20 |
64 |
Szychulski Jan |
27:31 |
65 |
Szychulski Michał |
27:32 |
66 |
Sarnowski Janusz |
27:32 |
67 |
Pawłowski Marcin |
27:33 |
68 |
Korytowski Maciej |
27:33 |
69 |
Chojnacka Krystyna |
27:34 |
70 |
Wacławiak Janusz |
27:46 |
71 |
Lewandowski Wojciech |
27:48 |
72 |
Romańska Agnieszka |
27:56 |
73 |
Szychulska Izabela |
27:58 |
74 |
Sarnowska Magdalena |
27:59 |
75 |
Goczyński Kazimierz |
28:19 |
76 |
Lewicki Stanisław |
28:19 |
77 |
Makowski Marcin |
28:23 |
78 |
Kaczmarczyk Monika |
28:24 |
79 |
Kucharska Daria |
28:25 |
80 |
Szkodziński Arkadiusz |
28:47 |
81 |
Lewicka Ewa |
29:09 |
82 |
Stolarska Danuta |
30:00 |
83 |
Adamski Tobiasz |
30:11 |
84 |
Adamski Paweł |
30:12 |
85 |
Siedlecka Magdalena |
30:17 |
86 |
Gemejnert Łukasz |
30:38 |
87 |
Cymerman Mariusz |
30:52 |
88 |
Borowicz Joanna |
30:54 |
89 |
Tłusty Lilia |
30:58 |
90 |
Jakubiak Ewa |
30:59 |
91 |
Tłusty Dominik |
30:59 |
92 |
Chojnowska Małgorzata |
31:16 |
93 |
Kaczmarek Iga |
31:19 |
94 |
Kaczmarek Monika |
31:19 |
95 |
Trzciński Igor |
31:24 |
96 |
Trzciński Mariusz |
31:25 |
97 |
Pietrzak Michał |
31:26 |
98 |
Kunecki Dariusz |
31:26 |
99 |
Błaszczak Stanisław |
31:30 |
100 |
Jarzębowska Jagna |
31:39 |
101 |
Jarzębowski Maciej |
31:40 |
102 |
Czerwińska Ewa |
31:56 |
103 |
Kycia Piotr |
31:56 |
104 |
Bieńkowska ? Śliwińska Agnieszka |
31:58 |
105 |
Zawidzki Kazimierz |
33:11 |
106 |
Kowalkowska Katarzyna |
33:32 |
107 |
Morawski Piotr |
33:33 |
108 |
Wysocki Radosław |
34:16 |
109 |
Krygier Elżbieta |
35:27 |
110 |
Sierakowski Jarosław |
35:58 |
111 |
Gawrońska Monika |
36:21 |
112 |
Trzciński Wiktor |
36:58 |
113 |
Kozłowska Monika |
36:59 |
114 |
Trzcińska Paulina |
36:59 |
115 |
Sztubacka Urszula |
38:11 |
116 |
Łukaszewska Luiza |
38:24 |
117 |
Gawrońska Alicja |
38:25 |
118 |
Wieczorkowski Jan |
38:49 |
|
|
|