Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ 16.12.2022

Jak w latach poprzednich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie uczestniczył w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorem Turnieju jest Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lipnie i miejski Ośrodek sportu i Rekreacji w Lipnie. Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Starosty Lipnowskiego Krzysztofa Baranowskiego.

W dniu 16.12.2022 r. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej na hali sportowej Zespołu Szkół w Lipnie. W Turnieju wzięło udział 8 zespołów. Zgłosiło się więcej drużyn ale w ostatniej chwili zrezygnowały z udziału w turnieju. Drużyny były podzielone na dwie grupy. Drużyny które wystąpiły w turnieju : Gr A - Gmina Lipno, OSP Gójsk, Drzewiarz Bis, KZS & Bratan. Gr B - Rodzinka.pl, Bravehearts, Mohito, Smalec Stelmański.

W pierwszym półfinale spotkały się drużyny Gminy Lipno i Smalec Stelmański. W tym spotkaniu bramki nie padły a w karnych Gmina Lipno wygrała 2 - 0. W drugim półfinale Rodzinka.pl pokonała 2 - 0 drużynę OSP Gójsk. W meczu o 3 miejsce OSP Gójsk po bezbramkowym remisie pokonał w karnych 3 - 1 drużynę Smalec Stelmański. W wielkim finale zagrały ze sobą drużyny Rodzinka.pl i Gmina Lipno. Wynik spotkania 2 - 2, w karnych lepsi okazali się zawodnicy z Rodzinki.pl wygrywając 2 - 1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Cymerman . Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Podczas turnieju odbyła się licytacja o różne fanty.

Składamy serdecznie podziękowania  dla sędziów turnieju Łukaszowi Mosakowskiemu i Jarosławowi Bykowskiemu.